advertise

ارائه خدمات تامین برق ریگ

بررسی منحنی جریان – ولتاژ (I-V) پنل خورشیدی
سلول های خورشیدی برق DC تولید می کنند، بنابراین توان تولیدی هر سلول برابر خواهد بود با : P = V ✖︎ I سلول های فتوولتائیک مانند دیودهای نوری هستند و با میزان تابشی که به آنها می رسد تولید متفاوتی خواهند داشت.
ولتاژ تولیدی در آنها با مقاومت سری مواد اولیه و همچنین اتصالات فلزی کاهش پیدا می کند و جریان تولیدی نیز با مقاومت موازی (شنت) تغییر پیدا خواهد کرد. بدیهی است زمانی که جریان صفر است یعنی حالت مدار باز را داریم، ولتاژ ما (Voc) در حداکثر مقدار ممکن خواهد بود و زمانی که ولتاژ صفر است یعنی حالت اتصال کوتاه رخ داده است، بیشترین جریان (Isc) را خواهیم داشت. در حالت عملیاتی یعنی زمانی که خورشید بر سلول می تابد و به مدارات و بار متصل می باشد ولتاژ و جریان چه مقدار خواهند بود و چه رفتاری خواهند داشت؟ به منحنی شکل بالا دقت کنید، تقریبا نزدیک به ولتاژ مدار باز یک زانویی در منحنی دیده می شود که آن نقطه را نقطه بیشینه توان سلول (MPP) می گویند. جریان و ولتاژ در آن نقطه را Imp و Vmp و ضرب آن دو در هم را توان نامی Pmax سلول می گویند.

عنوان

ادامه..

شرایط تست استاندارد (STC) برای اینکه قادر باشیم سلول های خورشیدی متفاوت و نهایتا ماژول های خورشیدی متفاوت را با یکدیگر مقایسه کنیم باید آنها را در یک شرایط یکسان بسنجیم که به این شرایط تعیین شده اصطلاحا شرایط تست استاندارد (Standard Test Condition) می گویند. شرایط تست باید شامل سه مورد زیر باشد: شدت تابش E باید ۱۰۰۰ w/m۲ باشد. درجه حرارت سلول باید ۲۵ درجه سانتی گراد باشد که می تواند ۲± درجه اختلاف وجود داشته باشد. طیف نور با جرم هوای AM = ۱.۵ باشد.

تعاونی بهین نیرو

تعاونی بهین نیرو

ادامه...

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، چارچوبی از دستورات است که با پیروی از آن می توانید باعث کسب رتبه بهتر در نتایج جستجو شده و ترافیک وبسایت خود را افزایش دهید. سئو همانند هر چارچوب دیگری، دارای مجموعه ای از قوانین، فرایندها و دستورالعمل هاست. یک برنامه سئو رسمی و حقیقی در صنعت، تحت نام سئو کلاه سفید شناخته می شود. سئو کلاه سفید اصطلاحیست که برای توصیف نوعی از بهینه سازی به کار می رود که عاری از هر گونه تخطی از قوانین می باشد. واضح تر بگوییم، گوگل داری مجموعه ای از باید ها و نباید هاست که آنها را به صورت دستورالعمل هایی معرفی کرده است. اگر از هر یک از این قوانین خواسته یا ناخواسته تخطی کنید، وب سایت خود را دچار ریسک جریمه شدن از طرف گوگل خواهید کرد. جریمه شدن بدین معنیست که وب سایت شما از نتایج جستجو به طور کلی پاک شده یا اینکه رتبه سایتتان به شدت افت خواهد کرد.

جدیدترین محصولات

اینورتر متصل به شبکه 10 کیلووات سه فاز SOLIS مدل SOLIS-3P10K-4G
مقایسه
اینورتر متصل به شبکه 20 کیلووات سه فاز SOLIS مدل SOLIS-3P20K-4G
مقایسه
اینورتر متصل به شبکه 110 کیلووات سه فاز SOLIS مدل SOLIS-110K-5G
مقایسه
پنل خورشیدی مونو کریستال 420 وات
مقایسه
پنل خورشیدی مونو کریستال 550 وات
مقایسه
پنل خورشیدی مونو کریستال330 وات
مقایسه
باتری 100 آمپر ساعت، ژل 12 ولت سپاهان باتری نوع UPS مدل ORBITAL
مقایسه
سانورتر 5500W، 48V ، 100A برند SAKO مدل SUNON PRO 5.5KW
مقایسه
سانورتر 3500W، 24V ، 100A برند SAKO مدل SUNON PRO 3.5K
مقایسه
سانورتر 3000W ،24V برند SAKO مدل SVP-3K
مقایسه
اینورتر متصل به شبکه 50 کیلووات سه فاز SUNGROW مدل SG50CX
مقایسه

سایر خدمات

چرا باید از انرژی تجدیدپذیر بهره برد؟


چرا باید از انرژی تجدیدپذیر بهره برد؟


انرژی خورشیدی (Solar Energy)


انرژی خورشیدی (Solar Energy)


نحوه کار اینورتر در سیستم خورشیدی


نحوه کار اینورتر در سیستم خورشیدی


انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.