advertise

ارائه خدمات تامین برق رمز ارز

استخراج رمز ارز توسط انرژی خورشیدی یک روش نوین است که برای کاهش هزینه‌ها و تأمین انرژی پایدار در فرآیند استخراج رمز ارز استفاده می‌شود. در این روش، از پنل‌های خورشیدی برای تأمین انرژی الکتریکی استفاده می‌شود. این پنل‌ها، نور خورشید را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند و سپس آن را برای اجرای تجهیزات مورد نیاز برای استخراج رمز ارز استفاده می‌کند. یکی از مزای استخراج رمز ارز با استفاده از انرژی خورشیدی، کاهش هزینه‌های انرژی است. انرژی خورشیدی رایگان و قابل تجدیدپذیر است و از طریق پنل‌های خورشیدی به راحتی قابل استخراج است. با استفاده از این روش، هزینه‌های سنگینی که در استخراج رمز ارز به دلیل استفاده از انرژی‌های سنتی به وجود می‌آید، به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد. علاوه بر این، استفاده از استخراج رمز ارز با استفاده از انرژی خورشیدی می‌تواند منجر به کاهش تاثیرات محیط زیستی شود. انرژی خورشیدی یک منبع پاک است و در صورت استفاده صحیح، به دلیل عدم ایجاد آلاینده‌های محیطی، همه‌گیری ندارد و محیط زیست را به صورت دائمی تهاجم نمی‌کند. به این ترتیب، استخراج رمز ارز با استفاده از انرژی خورشیدی می‌تواند به تحق توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست کمک کند. به طور کلی، استخراج رمز ارز توسط انرژی خورشیدی به عنوان یک روش پایدار و کارآمد، در حال جذب توجه بیشتری قرار گرفته است. این تکنولوژی در صنعت رمز ارز، مزای قابل توجهی را در اختیار قرار می‌دهد و می‌تواند بهبود قابل توجهی در صرفه‌جوی انرژی و کاهش اثرات زیست محیطی داشته باشد.

عنوان

ادامه..

دولت ایران تا کنون قوانین و مقرات محدودی برای استخراج رمز ارز با استفاده از انرژی خورشیدی اعلام کرده است. با این وجود، برخی قوانین و مقرات عمومی در حال حاضر در کشور وجود دارد که می‌تواند موثر باشد. همانند تهاتر انرژی در شبکه برق ایران که به معنی تحویل انرژی مورد نیاز ماینر ها در ۲۴ ساعت توسط صفحات خورشیدی در طول روز است که با توجه به ضریب بازده حدود ۲۲ درصدی نیروگاه های خورشیدی تقریبا بایستی ۴.۵ تا ۴.۸ برابر توان ماینر ها پنل خورشیدی نصب کرد . در این شرایط ماینرها بصورت ۲۴ ساعته از طریق شبکه برق سراسری روشن می مانند و در برابر آن مالک مزرعه خورشیدی کل انرژی تولیدی نیروگاه را در طول روز وارد شبکه برق سراسری می کند .
در ایران، استخراج رمز ارز به عنوان یک فعالیت معادن محسوب می‌شود و برای انجام این فعالیت نیاز به مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح می‌باشد. همچنین، در حوزه انرژی، مقررات مربوط به استفاده از انرژی خورشیدی و سایر منابع تجدیدپذیر برای تأمین انرژی ممکن است به استخراج رمز ارز نیز اعمال شود. از جمله این قوانین تعهد به عدم اعتراض در برابر ۳۰۰ ساعت خاموشی در شرایط بحرانی و بدون اعلام شبکه برق ایران به مالک مزرعه رمز ارز می باشد.  اگر قصد دارید رمز ارز با استفاده از انرژی خورشیدی استخراج کنید، توصیه می‌شود با مراجع ذیصلاح مانند سازمان صنعت، معدن و تجارت یا صنایع و معادن ایران مشورت کنید و از نکات قانونی و مجوزهای موردنیاز آگاهی کسب کنید. در حال حاضر به مزارع بزرگتر و مساوی ۱۰۰ کیلووات توان مصرفی ماینر مجوز اعطا می شود . و کمترین میزان احداث نیروگاه خورشیدی برای این میزان ماینر ۴۵۰ کیلووات صفحات خورشیدی می باشد که این میزان پنل خورشیدی در مساحت تقریبی ۵۰۰۰ متر مربع نصب و راه اندازی می گردد . همچنین، همواره نکات احتیاطی در مورد حفاظت از محیط زیست و مصرف تأمین انرژی مطمئن را رعایت نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خدمات مشاوره ای با ما در تماس باشید . ۰۹۱۲۹۷۹۷۱۹۵ مهندس منیر

تعاونی بهین نیرو

تعاونی بهین نیرو

ادامه...

آینده سولار ماینینگ با توجه به گسترش رمز ارزها در آینده جهان دیجیتال و هوشمند و نیز نیاز روز افزون بشریت به انرژی برق جهت توسعه رفاه و تولیدات و نیز کاهش ذخایر سوخت های فسیلی ، بسیار روشن است . صنعت سولار به عنوان یک تایمن کننده انرژی مطمین که نیاز به مواد اولیه جهت تولید برق ندارد خارج از بحث سرمایه گذاری اولیه در حال حاضر نقطه ضعف خود یعنی اتکا به سیستم های ذخیره انرژی همچون باتری را با قوانین تهاتر انرژی کشور ایران پوشانده و شاید بتوان ادعا کرد این صنعت بالاترین بازدهی سرمایه گذاری را در مقایسه با همه سرمایه گذاری ها دارد .

جدیدترین محصولات

اینورتر متصل به شبکه 10 کیلووات سه فاز SOLIS مدل SOLIS-3P10K-4G
مقایسه
اینورتر متصل به شبکه 20 کیلووات سه فاز SOLIS مدل SOLIS-3P20K-4G
مقایسه
اینورتر متصل به شبکه 110 کیلووات سه فاز SOLIS مدل SOLIS-110K-5G
مقایسه
پنل خورشیدی مونو کریستال 420 وات
مقایسه
پروژکتور خورشیدی خیابانی پنل جدا 400 وات
مقایسه
پروژکتور خورشیدی خیابانی پنل جدا 300 وات
مقایسه
پروژکتور خورشیدی خیابانی پنل جدا 200 وات
مقایسه
پروژکتور خورشیدی خیابانی پنل جدا 100 وات
مقایسه
باتری لیتیوم 100 آمپرساعت 48 ولت
مقایسه
پنکه مسافرتی
مقایسه
سانورتر سیستم برق خورشیدی سری 5.5K
مقایسه
سانورتر سیستم برق خورشیدی سری 3.5K
مقایسه
اینورتر پمپ سولار – خورشیدی ایتیک 22 کیلووات 30 اسب 380 ولت سه فاز
مقایسه
اینورتر پمپ سولار – خورشیدی ایتیک 15 کیلووات 20 اسب 380 ولت سه فاز
مقایسه
اینورتر پمپ سولار – خورشیدی ایتیک 11 کیلووات 15 اسب 380 ولت سه فاز
مقایسه

سایر خدمات

چرا باید از انرژی تجدیدپذیر بهره برد؟


چرا باید از انرژی تجدیدپذیر بهره برد؟


انرژی خورشیدی (Solar Energy)


انرژی خورشیدی (Solar Energy)


نحوه کار اینورتر در سیستم خورشیدی


نحوه کار اینورتر در سیستم خورشیدی


انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.